هم رسان: برند Kohler که حدود 144 سال است در زمینه تولید محصولات آشپزخانه و حمام فعالیت می کند؛ با تولیدات جدیدی از محصولات خانگی هوشمند که با نرم افزار جدید KOHLER Konnect پردازش می شوند به نمایشگاه CES 2018 آمده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، نرم افزار KOHLER Konnect این امکان را برای کاربران فراهم خواهد کرد تا با صدای خود لوزام هوشمند آشپزخانه و حمام منزل خود را کنترل کنند.
KOHLER Konnect از خدمات متنوع صوتی پشتیبانی می کند و این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا با محصولات هوشمند جدید Kohler به واسطه برنامه های آی او اس و اندروید و از طریق دستورات صوتی ارتباط برقرار کنند. با این نرم افزار جدید کاربران می توانند شیر آب، سرویس بهداشتی، دوش حمام و یک آینه را با دستورات صوتی کنترل کنند.

به گفته Kohler، پرچمدار محصولات جدید این شرکت آینه ای به نام Verdera Voice Lighted است. اولین آینه حمامی که به صورت پیش فرض مجهز به دستیار دیجتالی الکسا آمازون است.

با دسترسی به الکسا در این آینه می توان به هزاران قابلیت و مهارت الکسا برای کنترل دیگر محصولات هوشمند Kohler از طریق دستورات صوتی و برنامه KOHLER Konnect دسترسی داشت. کاربران همچنین می توانند با دیگر محصولات متصل در شبکه خانگی وای فای نیز ارتباط برقرار کنند البته به شرطی که این محصولات از الکسا پشتیبانی کنند.
دیگر محصولاتی که این شرکت در CES 2018 به نمایش گذاشته است عبارت اند از:
شیر آب Sensate مجهز به نرم افزار KOHLER Konnect که به کاربران اجازه می دهد با دستورات صوتی یا حرکات دست شیر آب را باز و بسته کرده یا حجم مورد نظری را برای خروج آب تعیین کنند.

سیستم دوش DTV+ محصول هوشمند دیگر این شرکت است که کاربران با دستورهای صوتی می توانند دمای آب، سر دوش، موسیقی و مدت زمان دوش گرفتن را کنترل کنند.
از دیگر محصولات این برند می توان به PerfectFill kit، دستشویی هوشمند Numi و غیره اشاره کرد.
آینه هوشمند Verdera Voice Lighted از اواخر اسفند سال آینده وارد بازار خواهد شد. قیمت نهایی این محصول هنوز مشخص نشده اما مدیر اجرایی Kohler طی مصاحبه ای اعلام کرده این آینه در سه اندازه عرضه خواهد شد و مدل 40 اینچی آن احتمالاً بین 800 تا 1200 دلار قیمت خواهد داشت. دیگر محصولات این شرکت اواخر امسال عرضه خواهد شد.