هم رسان: کیک استارتر بطری آب فلزی منحصر به فرد با امکان فشار دادن بدنه با نام Keego را در چند روز گذشته معرفی کرد، این بطری توسط لوکاس آنجست در وینا واقع در استرالیا طراحی شده است. بطری Keego از یک فلز تیتانیوم الاستیک ساخته شده است که آب را تمیز و تازه نگه می دارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، بطری آب Keego از 99.8 درصد تیتانیوم خالص تشکیل شده است و به اندازه یک بطری فلزی بادوام و در عین حال به اندازه یک بطری پلاستیکی سبک است، وزن آن تنها 98 گرم است و از سرعت جریان بالا و همچنین قابلیت فشرده شدن را ارائه می دهد. ما نهایت تلاش خود را به کار می گیریم تا یک بطری آب بی عیب و نقص برای ورزشکاران بسازیم. این یک انتخاب کاملا مناسب برای هر ورزشکار است، که ارزش واقعی تمرکز کامل را می داند.

طراحی این بطری به گونه ای است که 710 میلی لیتر و یا 24 اونس مایع را در خود جای می دهد، بخش رویی این بطری شامل موج هایی برای گرفتن بهتر بطری در دست و یک بخش داخلی الاستیک است که در مقابل خراش مقاوم است. شکل این بطری با تمامی قفسه های بطری دوچرخه ها متناسب است و این بطری از یک دهانه سیلیکونی بهداشتی برخوردار است.
برای مشاهده اطلاعات بیشتر و همین طور حمایت های مالی از این طرح به سایت رسمی کیک استارتر مراجعه کنید. انتظار می رود که این محصول جدید در آگوست 2018 عرضه شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طراحی و ویژگی های منحصر به فرد این بطری فیلم تبلیغاتی زیر را مشاهده کنید.