هم رسان: شرکت Juniper Networks اعلام کرد که قصد دارد شرکت امنیت سایبری تازه تاسیس Cyphort را به دست آورد تا نمونه محصولات سایبری خود و از آن جمله محصولات امنیتی مجازی را پشتیبانی کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از اینفوسکیوریتی، شرکت Cyphort واقع در سانتا کلارا ابزارهایی پیشرفته برای تشخیص، تجزیه و تحلیل و کاهش تهدیدات سایبری ارائه می دهد که خط تولید مراقبت از تهدیدات پیشرفته Sky شرکت جانیپر ادغام خواهند شد. Juniper گفت که مشتریان می توانند عملکردی پیشرفته، طیف وسیعی از انواع فایل پشتیبانی شده و قابلیت های بیشتر برای شناسایی تهدید (مثلا پشتیبانی داخلی و خارجی، ایمیل ابری، تجزیه و تحلیل و تشخیص بدافزار پیشرفته) را از این خط تولیدانتظار داشته باشند.
این یکپارچه سازی پلتفرم های مدیریت حوادث و اطلاعات امنیت سنتی را تکمیل می کند، اما تکنولوژی Cyphort نیز مبتنی بر مجموعه ای از تجزیه و تحلیل های رفتاری و یادگیری ماشینی است که می تواند در زیرساخت های مجازی و محیط های ابری عمل کند. همچنین این تکنولوژی می تواند محصول Software-Defined Secure Network شرکت جانیپر را نیز تکمیل کند. این تکنولوژی NGFW را به عنوان سرویسی ارائه می دهدکه با هوش شناسایی تهدید در زمان واقعی و یک سرویس مشترک مبتنی بر ابر ادغام شده است که این سرویس توزیع مناسبی از سیاست های به روزرسانی و اقدامات ترمیمی ارائه می دهد.

امنیت سایبریکوین هاچینز معاون ارشد استراتژی جانیپر در پستی گفت:”از آنجایی که ATP مبتنی بر ابر به یکی از قابلیت های اصلی نسل بعدی فایروال ها (NGFW)تبدیل شده است، جانیپر قصد دارد که در فضای NGFW پیشرو باشد، زیرا این مسئله از منظر Software-Defined Secure Network ما بسیار مهم و حیاتی است.”
انتظار می رود که روند ادغام این دو شرکت در ماه آینده به پایان برسد. شرایط این قرارداد هنوز افشاء نشده است، اما Cyphort تا به امروز 53.7 میلیون دلار طی 4 دوره سرمایه گذاری کارآفرینی جذب خود کرده است.