هم رسان: در صورتی که پوستر به ظاهر رسمی شیائومی حقیقت داشته باشد، شیائومی قصد دارد Mi 7 را در 23 ماه مه رونمایی کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از جی اس ام آرنا، این پوستر به اندازه کافی واقعی به نظر می رسد، در این پوستر یک عدد 7 شعله ور و تاریخ 23 مه به همراه لوگو Mi وجود دارد که معمولا این لوگو در پوسترهای تبلیغاتی شیائومی دیده می شود. اما این تصویر از کیفیت بالایی برخوردار نیست و در حساب کاربری Weibo شرکت به اشتراک گذاشته نشده است بلکه در حساب های دیگر Weibo مشاهده شده است.
البته این مسئله نمی تواند به معنای غلط بودن اطلاعات و تیزر باشد ما در حال حاضر فقط هشدار می دهیم که مراقب باشید. شیائومی Mi 6در آوریل سال گذشته رونمایی شد که می تواند این زمانبندی را تائید کند.

با توجه به گزارشات و شایعات منتشر شده درباره Xiaomi Mi 7 می توان گفت که این گوشی دارای پردازنده اسنپدراگون 845 با 8 گیگابایت و یک اسکنر اثر انگشت در داخل صفحه نمایشاست و می تواند یک بریدگی در بالای صفحه خود جای دهد.
اخیرا شاهد یک محافظ صفحه بودیم که گفته می شود متعلق به Mi 7 است و حالا یک نسخه جدید رامشاهده می کنیم که شباهت زیادی با نمونه قبلی دارد.
به خاطر داشته باشید که اینترنت پر از محافظ های صفحه است و محافظ موجود می تواند متعلق به یک محصول از رده خارج و یا یک گوشی دیگر باشد.
در صورت کسب اطلاعات جدید درباره گوشی Xiaomi Mi 7 حتما با شما در میان خواهیم گذاشت.