آیفون 10

هم رسان: گوشی آیفون 10 پس از شایعات متعدد در نهایت رونمایی شد. همانطور که در شایعات نیز ذکر شده بود این گوشی مجهز به یک صفحه نمایش لبه تا لبه در یک قاب کوچک است که خیلی بزرگتر از آیفون 7 یا حتی آیفون 8 جدید نیست.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، این گوشی با قابلیت تشخیص چهره ارائه می شود، پنل پشتی آن به منظور شارژ وایرلس شیشه ای است و برای اولین بار در گوشی های آیفون دکمه ی خانه (هوم) در آن حذف شده است. گوشی آیفون 10 مجهز به یک صفحه نمایش 5.8 اینچی است که اپل آن را سوپر رتینا نامیده است.

آیفون 10همانطور که در شایعات نیز اشاره شده بود قابلیت Touch ID در این گوشی حذف شده است و قابلیت Face ID جایگزین آن شده است. این قابلیت با استفاده از دوربین های TrueDepth که در جلوی گوشی تعبیه شده است کار می کند. این سیستم بیش از 30 هزار نقطه را برای ایجاد یک نقشه دقیق از چهره شما طراحی و آنالیز می کند.

آیفون 10از نظر مشخصات فنی این گوشی مجهز به پردازنده ی جدید A11 Bionicو دوربین دوگانه 12 مگاپیکسلی است. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این گوشی شما را به تماشای فیلم معرفی این گوشی دعوت می کنیم. ضمناً در این فیلم سعی شده به معرفی گوشی های جدید آیفون 8 و 8 پلاس نیز پرداخته شود. ما با همراه باشید.