هم رسان: اخیراً زمزمه هایی شنیده می شود مبنی بر اینکه اپل در حال توسعه ی نسل بعد گوشی های آیفون SE است. به تازگی گزارشی منتشر شده که ادعا می کند اپل قصد دارد نیمه اول سال آینده میلادی از گوشی های آیفون SE 2 رونمایی کند. اپل تاکنون هیچ اشاره ای به این موضوع نکرده است بنابراین هنوز هیچ چیز مشخص نیست. حتی اپل تاکنون هیچ صحبتی درباره ی تولید این گوشی ها نیز نکرده است.

به گزارش پاگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، وب سایت چینی Economic Daily News به تازگی در گزارشی مدعی شده که اپل به زودی ، در نیمه ی اول سال آینده میلادی از گوشی آیفون SE 2 رونمایی خواهد کرد. این وب سایت همچنین ادعا کرده است که این گوشی منحصراً توسط Wistron و در کارخانه ی بنگالورو هند مونتاژ خواهد شد. برخی از قطعات آیفون SE موجود نیز در همین کارخانه مونتاژ می شود.

البته اولین باری نیست که گفته می شود مدل جدیدی از گوشی آیفون SE در دست تولید است. گزارش های نیز وجود دارد که ادعا می کنند گوشی آیفون SE جدید در سه ماهه ی اول سال 2018 رونمایی خواهد شد. اپل آیفون SE فعلی را فروردین سال گذشته رونمایی کرد.
زمان رونمایی گوشی جدید درست به نظر می رسد اما با این وجود هیچ شواهد معتبری وجود ندارد که نشان دهد این گوشی در دست تولید است.
انتظار می رود که این گوشی مجهز به پردازنده ی A10 Fusion اپل به همراه 2 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی باشد. همچنین امکان دارد که آیفون SE جدید دارای یک دوربین 12 مگاپیکسلی اصلی و یک دوربین 5 مگاپیکسلی سلفی باشد. تاکنون هیچ اشاره ای به قیمت و زمان عرضه ی این گوشی نشده است.