هم رسان: در حال حاضر بازار گمانه زنی ها پیرامون قیمت گوشی آیفون 8 داغ است. پیش بینی می شود که این گوشی گران ترین مدل آیفون تا کنون باشد. همچنین این گوشی اولین گوشی اپل خواهد بود که از یک صفحه نمایش منحنی (OLED) بهره می برد. گزارش جدیدی منتشر شده است که ادعا می کند گوشی آیفون 8 قیمتی بین 999 تا 1199 دلار خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، در سال های اخیر قیمت گوشی های پرچمدار رده بالا روبه افزایش بوده است و از این رو برچسب قیمت بیش از 1000 دلار برای این گوشی ها خیلی هم موضوع شگفت آوری نخواهد بود.
به عنوان نمونه گوشی گلکسی نوت 8 سامسونگ با 64 گیگابایت حافظه داخلی کمتر از 950 دلار قیمت دارد و در بازار هایی که مدل 256 گیگابایتی آن موجود است بالای 1100 دلار به فروش می رسد.

« بنجامین جسکین » که سابقه درخشانی در شایعات مربوط به محصولات اپل دارد این اطلاعات را از زبان یکی از افرادی که در اپل کار می کند نقل کرده است. وی ادعا کرده است که مدل 64 گیگابایتی آیفون 8 به قیمت 999 دلار به فروش خواهد رسید و مدل های 256 و 512 گیگابایتی به ترتیب 1099 و 1199 دلار قیمت خواهند داشت.
جسکین اولین فردی نیست که ادعا می کند آیفون 8 قیمتی 999 دلاری خواهد داشت. چند ماه پیش نیز خبری در این خصوص منتشر شد و حالا این شایعه به نوعی آن را تایید می کند.
برای اطلاع از صحت این قیمت ها کافی است تا هفته ی آینده و رونمایی رسمی این گوشی منتظر بمانیم. اپل طی یک رویداد خبری در بیست و یکم شهریور از آیفون 8 رونمایی خواهد کرد.