هم رسان: در حال حاضر دستیار دیجیتالی سیری در گوشی های آیفون با نگه داشتن دکمه خانه (هوم) فعال می شود اما طبق گزارش ها گوشی آیفون 8 فاقد دکمه ی فیزیکی خانه خواهد بود با این اوصاف به نظر شما اپل برای فعال کردن سیری بدون آنکه نیازی به دستور صوتی باشد چه تمهیدی اندیشیده است؟ در صورتی که گزارش جدید صحت داشته باشد دستیار دیجیتالی سیری در آیفون 8 از طریق دکمه ی پاور (خاموش و روشن) فعال خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، Guilherme Rambo اخیراً به کد منبع هایی دست یافته است که نشان می دهد دستیار سیری با نگه داشتن دکمه ی sleep/wake/power فعال خواهد شد.
این روش احتمالاً جایگزین روش اصلی فعال کردن سیری خواهد شد. به نظر می رسد اپل بیشتر ترجیح می دهد تا کاربران برای فعال کردن سیری از جمله ی “Hey Siri” استفاده کنند.

در حال حاضر موارد بسیاری از طریق دکمه ی پاور انجام می شود. در حال حاضر این دکمه برای قفل کردن و باز کردن قفل دستگاه و خاموش کردن دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. قابلیت کمک اضطراری جدید سیستم عامل iOS 11 نیز احتمالاً به این دکمه مربوط خواهد شد به نظر می رسد که اپل در نظر دارد در آیفون 8 فعال کردن سیری را نیز به فهرست کارهایی که این دکمه انجام می دهد اضافه کند.
اپل هنوز هیچ یک از این اطلاعات را تایید نکرده است ؛ در حال حاضر تنها خبری که از سوی اپل تایید شده است زمان برگزاری مراسم رونمایی آیفون جدید در تاریخ بیست و یکم شهریور می باشد.