هم رسان: اپل فردا طی یک رویداد خبری از گوشی های آیفون جدید خود رونمایی می کند. اپل در نظر دارد در این رویداد از سه گوشی جدید آیفون از جمله آیفون 7S، 7S پلاس و آیفون 8 با صفحه نمایش منحنی رونمایی کند. پیش از این در شایعات شنیدیم که اپل پیش فروش گوشی های آیفون 8 را از بیست و چهارم شهریور آغاز خواهد کرد و این گوشی سی و یکم شهریور وارد بازار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، طبق گزارش جدید TechCrunch گوشی آیفون 8 کمی بعد از گوشی های آیفون 7S و 7S پلاس عرضه خواهد شد. در صورت صحت این گزارش این احتمال وجود دارد که گوشی های آیفون 7S و 7S پلاس در سی و یکم شهریور عرضه شوند.
در این گزارش دلیل تأخیر عرضه آیفون 8، مسائلی مربوط به تولید صفحه نمایش های منحنی (OLED) آیفون جدید بیان شده است. ظاهراً روش تولید این صفحه نمایش ها با روش معمولی که سامسونگ برای تولید صفحه نمایش های خود به کار می گیرد متفاوت است.

آیفون 8
اما باید منتظر بود و دید آیا این مسئله باعث تأخیر عرضه این گوشی ها می شود یا خیر. Roland Hutchinson از کارشناسان سایت گیگی گجتز بر این باوراست که اپل برای عرضه هرچه سریع تر گوشی های OLED جدید خود از هیچ کاری مضایقه نخواهد کرد. وی عقیده دارد اپل گوشی های OLED جدید را همین ماه و احتمالاً در تاریخ سی و یکم شهریور عرضه خواهد کرد اما به تعداد محدود! این موضوع مسئله جدیدی برای اپل نیست زیرا معمولاً تقاضا برای گوشی های آیفون جدید در هنگام عرضه بسیار بالاتر از میزان عرضه است.
با برگزاری رویداد خبری اپل جزییات بیشتری را از گوشی های آیفون 8، آیفون 7S و 7S پلاس، تلویزیون های 4K جدید اپل و ساعت هوشمند LTE Apple در اختیار شما قرار خواهیم داد. اپل فردا سه شنبه در سالن Steve Jobs Theater جدید خود رویداد خبری خود را برگزار می کند.