هم رسان: کاربران iOS که آیفون یا آی پدهای آن‌ها حافظه کمی دارد، با یک میکرو اس دی مختص iOS به نام Dash-I به امکانات تازه‌ای دست خواهند یافت.


به گزارش هم رسان، قیمت این محصول که به‌تازگی وارد وب سایت جذب سرمایه مردمی کیکاستارتر شده 18 دلار است و پس از جمع آوری مبلغ 20 هزار دلار وارد مرحله تولید انبوه می‌شود.
Dash-i در دو مدل مختلف وجود دارد.یک مدل به سادگی یک کارت حافظه میکرو اس دی برای iOS فراهم می‌کند و مدل دیگر امکان شارژ کردن سیستم iOS را برای شما فراهم می‌کند و در عین حال می‌توانید به محتوای موجود در میکرو اس دی دسترسی داشته باشید.

iOS-MicroSD-Reader-Dash-i-External-Storage-Adapter-256
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این آداپتور جیبی که به آیفون و آی پد شما 200 گیگابایت حافظه می‌افزاید فیلم زیر را تماشا کنید. سازندگان این محصول در مورد طراحی و عملکرد آن می‌گویند: «تا به حال پیش آمده که هنگام گرفتن یک عکس یا فیلم با آیفون خود دچار کمبود فضای خالی شوید؟ یا پیش آمده که بخواهید فایل‌هایی را به‌راحتی در میان سیستم‌های مختلف و با خانواده / دوستان خود به اشتراک بگذارید؟ یا بخواهید تعدادی فیلم در آیفون یا آی پد خود جا دهید تا در حین سفر به تماشای آن‌ها بپردازید؟ اگر شما به هر یک از سؤالات فوق پاسخ مثبت می‌دهید، این محصول جدید به کارتان می‌آید. این کارت حافظه میکرو اس دی به سیستم‌های iOS مثل آیفون، آی پد (از جمله آی پد پرو) و آی پد تاچ با پورت لایتنینگ، فضای ذخیره سازی مناسبی می‌دهد. به کمک آن شما فضای کافی برای فیلم، عکس‌ها، و هر نوع فایل دیگری در دسترس خواهید داشت و می‌توانید فایل‌های خود را از سیستم‌های مختلف (پی سی، مک، اندروید، دوربین‌های دیجیتال) به راحتی با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع : Geekygadget