هم رسان: به روز رسانی نرم افزاری معمولاً به معنای اصلاح باگ ها، ارائه قابلیت های جدید و ارتقاء عملکرد دستگاه است اما به نظر می رسد کاربران با به روز رسانی به آی او اس 11 به چنین مواردی دست نیافته اند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، طبق شکایت های بی شمار موجود در ردیت که هر روز نیز به تعداد آنها افزوده می شود، به روز رسانی آی او اس 11 برای برخی از کاربران تأثیر منفی داشته است.
یکی از بیشترین شکایت هایی که کاربران به آن اشاره داشته اند این بوده که پس از به روز رسانی به این نسخه از سیستم عامل سرعت راه اندازی برنامه های آنها آهسته تر از گذشته شده است. شاید فکر کنید این مشکل تنها مربوط به کاربرانی می شود که این به روز رسانی را در گوشی های قدیمی آیفون نصب کرده اند اما در بین این کاربران، دارندگان گوشی های آیفون 7 / 7 پلاس نیز دیده می شود. بنابراین این مسئله مسلماً ارتباطی به عملکردهای سخت افزاری ندارد.

به روز رسانی آی او اس 11 یکی از کاربران گفته است: «پس از به روز رسانی به آی او اس 11، سرعت راه اندازی برنامه بسیار پایین آمده. سافاری، ردیت، یاهو، پیام ها و بسیاری برنامه های دیگر زمان بسیار زیادی برای راه اندازی می برند. مشکل کرش شدن برنامه (خارج شدن از برنامه) و فریز شدن نیز به کرات دیده می شود. همچنین دقایق بسیار زیادی برای راه اندازی گوشی صرف می شود. من پیش از این به روز رسانی هیچ مشکلی با گوشی آیفون 7 پلاس خود نداشتم.»
این مسئله خیلی عجیب نیست زیرا بعد از انتشار به روز رسانی های نرم افزاری جدید معمولاً کمی مسائل فنی جزیی رخ می دهد. این اتفاق برای تمامی کاربران آی او اس 11 رخ نداده اما به نظر می رسد کاربران زیادی با مشکلات بالا روبه رو شده اند. امیدواریم این مشکل در به روز رسانی بعدی آی او اس 11 رفع شود اما اگر هنوز دستگاه خود را به این نسخه از سیستم عامل به روز نکردیده اید، بهتر است دست نگه دارید.