هم رسان: همانطور که می دانید اپل در حال توسعه ی سیستم عامل جدید iOS 11.3 است و تاکنون نسخه های مختلف بتا آن را منتشر کرده است. اما این به روز رسانی در چه تاریخی منتشر می شود؟ به نظر می رسد که یکی از سازندگان لوازم جانبی صوتی (Shure ) اعلام کرده است که این به روز رسانی احتمالاً در چند روز آینده منتشر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، طبق توئیت این شرکت، این به روز رسانی برخی مشکلات مربوط به لوازم جانبی آی او اس برند Shure را رفع خواهد کرد. در این توئیت آمده:” این مشکل در گوشی های آیفون 10 (ایکس)، آیفون 8 و آیفون 8 پلاس روی می دهد خوشبختانه، به روز رسانی iOS 11.3 که قرار است هفته ی آینده منتشر شود این مشکل را برطرف خواهد کرد. شما می توانید نسخه بتا این به روز رسانی را هم اکنون دانلود کنید.”

 iOS 11.3 تا چند روز آینده منتشر خواهد شدلازم به ذکر است که این توئیت در حال حاضر حذف شده است که این اتفاق می تواند نشانه ی آن باشد که حاوی اطلاعات اشتباهی بوده است یا از طرفی حاوی مطالبی بوده است که نباید در آن زمان اطلاع رسانی می شده است. وب سایت 9to5Mac اعلام کرده، تا حدودی بعید به نظر می رسد که اپل زمان بندی انتشار به روز رسانی خود را با شرکت های شخص ثالث در میان بگذارد اما این احتمال هم وجود دارد که استثنایی صورت گرفته باشد.
انتظار می رود که این به روز رسانی مشکل کند شدن سرعت گوشی های آیفون را برطرف کند و همچنین قابلیت جدیدی به نام Battery Health را ارائه خواهد کرد که اطلاعات بیشتری را از وضعیت باتری در اختیار کاربران قرار می دهد.