هم رسان: اپل مدتی پیش به روز رسانی iOS 11.0.2 را برای آیفون و آی پد منتشر کرد. این به روز رسانی‌ها قابلیت‌های جدیدی را برای این سیستم عامل به ارمغان نمی‌آورند بلکه با هدف اصلاح باگ‌ها و بهبود قابلیت‌های کلی سیستم عامل iOS 11 منتشر شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، اپل اخیراً نسخه iOS 11.0.3 را منتشر کرده است. این نسخه سومین به روز رسانی است که شرکت کوپرتینو از زمان انتشار iOS 11 منتشر کرده است. این به روز رسانی مشکلات مربوط به صدا و بازخوردهای لمسی در دستگاه آیفون 7 و 7 پلاس را رفع خواهد کرد.

iOS 11.0.3 برای رفع اشکال آیفون و آی پد و بهبود کلی منتشر شدهمچنین مشکل عدم پاسخگویی خروجی لمسی در صفحه نمایش گوشی‌های آیفون 6 اس نیز با نصب این به روز رسانی رفع خواهد شد. کاربران می‌توانند از طریق مسیر Settings > General > Software Update برای دریافت این به روز رسانی اقدام کنند.
با وجود اینکه iOS 11 با هدف ارائه بهبودها و پیشرفت‌های مختلفی برای پلت فرم آی او اس معرفی شده بسیاری از کاربران با نصب این نسخه با مشکلاتی از جمله کاهش عمر باتری روبه رو شدند. اپل در به روز رسانی‌های قبلی سعی کرده این مشکلات را رفع کند و خوشبختانه در این کار موفق بوده است.