هم رسان: Apple Watch محصول گرانی نیست اما در مقایسه با دیگر ردیاب های تناسب اندام موجود در بازار بسیار گران تر است. آیا دوست دارید این ساعت هوشمند را با قیمت تنها 25 دلار خریداری کنید؟

به گزارش پاگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، اگر از شنیدن این خبر خوشحال شدید بدانید شرکت بیمه جان هانکوک طرح جدیدی را معرفی کرده که به مشتریان این امکان را می دهد تا Apple Watch Series 3 را تنها با پرداخت 25 دلار خریداری کنند.
این شرکت بیمه با شرط جالبی این طرح جدید را ارائه کرده و در واقع از مشتریان خود خواسته ورزش کنند تا بتوانند این محصول را تنها با 25 دلار خریداری کنند. این پیشنهاد ویژه برای افرادی آماده شده که می توانند مبلغ اولیه 25 دلار را برای Apple Watch بپردازند. قیمت اصلی این ساعت 359 دلار است.

ورزش کنید، Apple Watch بگیریدحتماً می پرسید چه تفکری پشت این تخفیف زیاد وجود دارد؟ این شرکت در یک برنامه ورزشی معیارهایی ماهیانه برای مشتریان تعریف کرده که در صورت نرسیدن به این معیارها در هر ماه، خریدار مجبور خواهد بود در آن ماه مبلغی را پرداخت کند.
این برنامه با اتصال Apple Watch به اپلیکیشن John Hancock Vitality Today انجام می شود که کاربران می توانند با انجام تمرین ها و یا ردیابی مراحل خود امتیاز کسب کنند. «بروکس تینگل» معاون ارشد بازاریابی و استراتژی شرکت بیمه جان هانکوک می گوید: «اضافه شدن برنامه Apple Watch به Hancock Vitality طی سال گذشته باعث افزایش تمرین ها و تعهد مشتریان شرکت کننده در این طرح در مقایسه با افراد دیگر شده است. باید با افتخار و خوشحالی بگوییم طرح خرید Apple Watch Series 3 را به تمامی مشتریان John Hancock Vitality ارائه کرده ایم.»