هم رسان: هنگامی که قابلیت استوری به اینستاگرام اضافه شد بسیاری عقیده داشتند این قابلیت تنها یک کپی برداری محض از اسنپ شات است اما این قابلیت اکنون به اندازه در میان کاربران محبوب شده که احتمالاً کمتر کسی به این مسئله توجه می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، فیس بوک پس از مشاهده موفقیت‌های استوری، این قابلیت را در دیگر اپلیکیشن های خود از جمله فیس بوک و واتس آپ نیز امتحان کرده است.
اما بدون شک قابلیت استوری تاکنون تنها در پلت فرم اینستاگرام موفق بوده است با این حال فیس بوک از تلاش خود دست نکشیده است. این شرکت به تازگی اعلام کرده که در حال راه اندازی قابلیتی است که به واسطه آن استوری می‌تواند به طور همزمان در فیس بوک و اینستاگرام به اشتراک گذاشته شود.

بدین ترتیب نیازی به ارسال مجدد پست برای فیس بوک نخواهد بود. اگر یکی از دوستان شما در اینستاگرام حساب کاربری نداشته باشد می‌تواند استوری شما را در فیس بوک مشاهده کند. فیس بوک ماه گذشته از اجرای این قابلیت به صورت آزمایش خبر داد و حالا اعلام کرده این قابلیت برای تمامی کاربران اینستاگرام که دارای حساب کاربری تجاری هستند فعال شده است.
به گفته سخنگوی فیس بوک «کاربران هم اکنون می‌توانند استوری های اینستاگرام را در فیس بوک نیز به اشتراک بگذارند. ما همیشه تلاش می‌کنیم تا کاربران بتوانند لحظه‌های خود را به شکل ساده‌تری با افرادی که دوستشان دارند به اشتراک بگذارند. فراموش نکنید که این قابلیت تنها از اینستاگرام به فیس بوک کار می‌کند.»