هم رسان: چند هفته پیش گزارش‌هایی منتشر شد که اینستاگرام در حال آزمایش یک قابلیت جدید برای اپلیکیشن خود است و قصد دارد پس از این پست‌های توصیه شده را به فید کاربران اضافه نماید. در حال حاضر طبق گزارش TechCrunch به نظر می‌رسد این قابلیت به صورت گسترده برای کاربران اجرا شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان وبه نقل از ابرگیزمو، اگر شما هم برنامه خود را به روزرسانی کنید حتماً می‌توانید این قابلیت را مشاهده کنید. پیش از این کاربران مجبور بودند به زبانه Explore این اپلیکیشن بروند که اینستاگرام در این تب برخی از عکس‌ها و ویدئوهایی که بر اساس لایک ها و دنبال کردن حساب‌های کاربری و موارد دیگر تصور می‌کرد کاربر به آن‌ها علاقه خواهد داشت را نمایش می‌داد. قابلیت جدید در واقع بعضی از این موارد توصیه شده را به قسمت جلوی فید می‌آورد و باعث می‌شود کاربران به راحتی آن‌ها را تماشا کنند.

ممکن است بعضی از کاربران تصور کنند این قابلیت برای کار در اینستاگرام خیلی جالب نباشد اما طبق گفته‌های اینستاگرام محتوای توصیه شده معمولاً پس از این که پست‌ها در فید شما مشاهده شد به نمایش در می‌آیند، این به این معناست که این پست‌ها باعث وقفه‌ای در کار شما نخواهند بود، بلکه تجربه کاربری شما را با ارائه محتواهای بیشتر بهبود خواهد بخشید.
متاسفانه هیچ گزینه‌ای حذف کردن این قابلیت وجود ندارد و کاربران تنها می‌توانند موقتاً آن‌ها را مخفی کنند. به نظر می‌رسد بازخوردهای موجود درباره این قابلیت در توئیتر حاکی از این هستند که همه کاربران نسبت به این قابلیت هیجان زده نشده‌اند اما این که اینستاگرام به این بازخورد اهمیت خواهد داد و اقدامی در این زمینه انجام خواهد داد یا نه هنوز مشخص نیست و زمان همه چیز را مشخص می‌کند.