هم رسان: اینستاگرام به مسیر خود برای تبدیل شدن به سرویسی با میلیاردها کاربر ادامه می دهد. این مجموعه هم اکنون 800 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، به تعداد کاربران این سرویس از بهار سال 2017 حدود 100 میلیون نفر اضافه شده است. «کارولین اورسون» مدیر راه حل های بازاریابی فیس بوک با شرکت در رویداد هفته تبلیغات Advertising Week در نیویورک سیتی این آمار را اعلام کرد.
اینستاگرام روزانه 500 میلیون کاربر فعال دارد. تعداد کاربران فعال اسنپ چت، پلت فرم رقیب اینستاگرام بسیار کمتر از این تعداد بوده و همین مسئله می تواند موجب نگرانی مسئولان این پلت فرم شود. ماه گذشته اسنپ اعلام کرد روزانه 173 میلیون کاربر فعال دارد.

اینستاگرام - تعداد کاربراناین شرکت همچنین تأیید کرد زمانی که کاربران در اینستاگرام به تماشای فیلم می پردازند نسبت به سال های گذشته 80 درصد افزایش داشته است. این مسئله نشان می دهد قابلیت ها و ارتقاهایی که برای فیلم های ویدئویی در این پلت فرم ارائه شده اهمیت به سزایی داشته اند. در حال حاضر تعداد فیلم هایی که در اینستاگرام تولید می شود نسبت به سال گذشته 4 برابر بیشتر شده است.
در حال حاضر شرکت های بیشتری تمایل به پرداخت پول جهت تبلیغات در اینستاگرام دارند. این شرکت اعلام کرده تعداد تبلیغ کنندگان اینستاگرام نیز از زمستان سال گذشته دوبرابر شده و تعداد آنها به 2 میلیون نفر می رسد.