هم رسان: شاید واژه regramming برای افرادی که از اینستاگرام استفاده نمی‌کنند یا افرادی که به ندرت از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند ناآشنا باشد؛ regramming روشی برای پست مطالبی است که پیش از شما دیگران آن‌ها را پست کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، متأسفانه این قابلیت به صورت پیش فرض در اینستاگرام وجود ندارد و کاربران برای استفاده از آن به برنامه‌های جانبی (third-party apps) نیاز دارند، اما این مسئله به زودی با یک به روز رسانی تغییر پیدا خواهد کرد.
طبق گزارش TNW، اینستاگرام در حال آزمایش تعداد زیادی ویژگی‌های جدید است که یکی از آن‌ها قابلیت regramming است. همان‌طور که در اسکرین شات زیر مشاهده می‌فرمایید، آیکون جدیدی در زیر تصویر وجود دارد که اگر بر روی آن کلیک کنید می‌توانید پستی که شخص دیگری ارسال کرده است را دوباره پست (regram) کنید.

مشخص نیست این به روز رسانی چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد اما به قول معروف دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است. علاوه بر ارائه گزینه regram، ظاهراً اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت ارسال گیف در استوری ها است، با استفاده از این قابلیت کاربران می‌توانند گیف ها را جست و جو کرده و آن‌ها را برای سرگرمی و جذابیت بیشتر به استوری های خود اضافه کنند. همچنین به نظر می‌رسد اینستاگرام در نهایت به دنبال راه اندازی یک برنامه آزمایشی بتا برای کاربران آی او اس و همچنین امکان آرشیو استوری ها است.
استوری ها را می‌توان دانلود و ذخیره کرد اما امکان آرشیو آن‌ها موجب می‌شود تا بتوان همه آن‌ها را به صورت منظم در یک پوشه ذخیره کرد. وب سایت TNW اشاره کرده که هیچ تضمینی وجود ندارد که تمامی این ویژگی‌ها منتشر شد اما خوشبختانه برخی از آن ها منتشر خواهد شد.