هم رسان: قابلیت Story اینستاگرام به یکی از قابلیت های بسیار موفق این پلتفرم از زمان رونمایی تبدیل شده است، به رغم این واقعیت که این قابلیت یک کپی دقیق از قابلیت خود اسنپ چت است. گفته می شود که اینستاگرام اخیرا یک به روزرسانی منتشر کرده است که تغییرات و ارتقاء هایی در آن اعمال کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، این نسخه از اینستاگرام مجهز به قابلیت mid-feed preview tiles برای استوری ها است که توسط کریس مسینا شناسایی شده است. در صورتی که از اینستاگرام استفاده کرده باشید، حتما می دانید که گاهی اوقات زمانی که شما در حال چرخیدن بین feed خود هستید، ممکن است پیغامی برای مشاهده استوری های اینستاگرامی افرادی که آنها را فالو کرده اید دریافت کنید. به هر حال همانطور که در اسکرین شات زیر می بینید، قابلیت mid-feed preview tiles به این معناست که شما می توانید نگاهی به استوری مورد نظر بیاندازید.

بر اساس این قابلیت و همچنین بسته به تمایل خودتان می توانید تصمیم بگیرید که این استوری را تماشا کنید یا نه. پیش از این، کاربران هیچ راهی برای فهمیدن محتوای ارسال شده در استوری ها را نداشتند، مگر این که استوری را تماشا می کردند. به نظر ما این پیش نمایش از صرف زمان برای کلیک بر روی استوری جلوگیری می کند، و در بعضی از موارد می تواند از ایجاد شرایط بدی که ممکن است برای محیط کار مناسب نباشد جلوگیری کند و مانع از پخش آهنگ های بلند از گوشی شما می شود.
اینستاگرام این قابلیت جدید را در مصاحبه ای با TechCrunch تائید کرد و گفت:” ما اخیرا طراحی نوار استوری ها را تغییر داده ایم، به طوری که می توانید هنگام چرخیدن در feed آن را مشاهده کنید. این به روزرسانی پیش نمایش استوری های افراد و حساب هایی که برایتان مهم هستند را آسان تر می کند.”