هم رسان: کاربران اینستاگرامی مشتاق که به ضبط استوری های اینستاگرام و استفاده از افکت های خاص این اپلیکیشن علاقه زیادی دارند، از شنیدن این خبر خوشحال خواهند شد که اینستاگرام اخیراً این اپلیکیشن را به روزرسانی کرده تا قابلیت های جدید و به بیان دقیق تر دو قابلیت جدید را به آن اضافه کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، این قابلیت ها superzoom و Halloween است. قابلیت Halloween به کاربران اجازه می دهد افکت های ترسناک و چندش آور به صورت های خود اضافه کنند. طبق اظهارات مسئولین اینستاگرام «اگر قصد دارید کارهای مرموز و ترسناک با دوستانتان هستید، با تغییر صورت خود به یک زامبی، تغییر شکل از یک خون آشام به یک خفاش در حال پرواز و یا گم شدن در یک مه اسرارآمیز حال و هوای جشن هالووین را برای خودتان زنده کنید. همین طور می توانید استیکرهای هالووین را به عکس ها و ویدئوهای خود اضافه کنید.»

در مورد قابلیت سوپرزوم هم به راحتی می توان از عنوان آن به کارایی اش پی برد اما یکی از جنبه های جدید این قابلیت این است که موسیقی های دلهره آور به عنوان یک افکت سرگرمی به استوری ها اضافه می کند. «وقتی دوربین را باز می کنید، گزینه Superzoom را در کنار Boomerang در زیر دکمه ضبط خواهید دید. به Superzoom ضربه بزنید و بعد دکمه ضبط را بزنید تا به صورت خودکار روی سوژه مورد نظر زوم کنید و موسیقی دلهره آور به آن اضافه شود.»
به نظر می رسد اینستاگرام روزهای خوبی را پشت سر می گذارد زیرا توانسته افکت های جالبی به اپلیکیشن خود اضافه کند. برای مثال فقط در همین ماه جاری بود که قابلیت های جدیدی نظیر استیکرهای نظرسنجی یا همان poll stickers را به اپلیکیشن خود اضافه کرد و تنها چند روز قبل از آن به دوستان خود اجازه داد تا با هم به بخش Live بروند که نتیجه آن همکاری های کاملاً سرگرم کننده ای خواهد بود.