هم رسان: آیا شما هم دوستانی دارید که علاقه زیادی به اشتراک گذاری عکس های مختلف داشته باشند؟ دوست دارید فید های رسانه اجتماعی خود را طوری تغییر دهید که به احساسات کسی لطمه نخورد؟ به زودی خواهید توانست بعضی از کاربران خاص را بدون unfollow کردن در تایم لاین خود بی صدا کنید، که با توجه به تست های محدود اینستاگرام، به نظر می رسد این قابلیت در حال حاضر در حال اجرا است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از تکرادار، به احتمال زیاد این قابلیت شبیه به قابلیت بی صدا کردن در توئیتر عمل می کند، به این ترتیب که شما می توانید بدون حذف کردن کاربران خاص، پست های آنها را نبینید.
به هر حال این اولین تست اینستاگرام نیست که خبر آن منتشر شده است، به نظر می رسد توسعه دهندگان این اپلیکیشن در حال بررسی ایده افزودن یک نمای تقویم به استوری های اینستاگرام هستند، به این ترتیب که کاربران به راحتی می توانند پست های قبلی شان که دیگر برای مخاطبان قابل رویت نیستند را ببینند.

قابلیت دیگر اینستاگرام یک حالت اسلوموشن برای استوری ها است که گزینه های رایج Boomerang، Focus و Rewind را نیز در کنار خود دارند. استوری ها در حال حاضر یکی از رایچ ترین و محبوب ترین بخش های اپلیکیشن اینستاگرام است، بنابراین کاملا منطقی است که توسعه دهندگان به دنبال افزودن گزینه های بیشتر به آن باشند.
قابلیت بعدی صحبت کردن و عکس العمل نشان دادن درباره استوری ها است،که به نظر می رسد در حال حاضر توسعه دهندگان بر روی آن کار می کنند، بعد از این شما می توانید نظر خود را درباره استوری های دوستانتان پست کنید. این قابلیت هم اکنون در استوری های فیسبوک موجود است.
اینستاگرام حالت استاندارد “no comment” را در این تست ها به کار برده است، این حالت استاندارد در حال حاضر در تست های محدود اجرا می شوند، اما هنوز مشخص نیست که این قابلیت ها در چه زمانی در اختیار همه کاربران قرار خواهد گرفت.