هم رسان: در صورتی که به گیف های متحرک علاقه زیادی دارید، حتما از شنیدن خبر اضافه شدن امکان استفاده از این گیف ها در استوری های اینستاگرام خوشحال خواهید شد. به گزارش ورج ظاهرا برخی از کاربران در بخش های خاصی از دنیا اعلام کرده اند که می توانند از طریق Giphy گیف ها را به استوری های خود اضافه کنند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، در گزارشی از نکست وب در نوامبر 2017 آمده بود که این شرکت در حال آماده سازی قابلیت های جدید برای این اپلیکیشن است و پشتیبانی از گیف ها نیز یکی از این موارد بود. با توجه به این که فیسبوک و Giphy یک همکاری مشترک دارند و کاربران می توانند از طریق موتور جستجوی Giphy از گیف ها در اظهار نظرات و پیام های خود استفاده کنند، جای تعجب نیست که این همکاری به برنامه اینستاگرام نیز کشیده شده است.

پس از این کاربران به راحتی می توانند گیف مورد نظر خود را از طریق موتور جستجوی Giphy پیدا کنند و آن را در استوری های خود درج کنند. در صورتی که به این گیف های متحرک علاقه دارید، خیلی راحت می توانید از آنها استفاده کنید. همانطور که در بالا گفتیم این قابلیت تنها در بخش های خاصی از دنیا مانند برزیل، اندونزی و فیلیپین ارائه شده است.
اینستاگرام در بیانیه ای به ورج اعلام کرد :” ما همیشه در حال آزمایش راه های جدید برای بهبود تجربه کاربران اینستاگرامی خود هستیم.” هنوز صحبتی درباره اجرای این قابلیت در سرتاسر دنیا نشده است، اما به محض کسب اطلاعات جدید با شما در میان خواهیم گذاشت.