هم رسان: مایکروسافت لانچر که پیش از این با نام آرو لانچر (Arrow Launcher) شناخته می‌شد، به روز رسانی مهمی را دریافت کرده که باعث ارتقا برنامه‌های اندرویدی می‌شود. این تغییرات هم اکنون برای نسخه بتا مایکروسافت لانچر در دسترس است اما به زودی برای نسخه‌های اصلی یا پایدار (stable) نیز منتشر می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از فون آرنا، برخی از ویژگی‌های که اکنون به این لانچر اضافه شده است، پیش از این بارها مورد درخواست کاربران بوده است. ویژگی‌های دیگر این لانچر کاملاً جدید و البته کاربردی هستند. شما می‌توانید فهرست کامل ویژگی‌ها و بهبودهایی که به مایکروسافت لانچر 4.3 اضافه شده است را در زیر مشاهده کنید:

 قابلیت‌های جدیدی که به زودی به لانچر اندروید مایکروسافت اضافه می‌شودگزینه‌های App grid: پشتیبانی از یک شبکه با 12 ستون و 12 ردیف
تجربه کاربری جدید: مهاجرت از لانچرهای دیگر و امکان پشتیبان گیری / بازگردانی در صفحه خوش آمد گویی، کشیدن و رها کردن (Drag/drop) برنامه‌ها وارد حالت ویرایش نمی‌شود
برخی اصطلاحات رابط کاربری: فونت عنوان برنامه‌ها و شکل / آیکون فولدرها ویرایش شده، پشتیبانی dock از بیش از 5 برنامه، انتقال نوار جستجو به پایین صفحه به صورت پیش فرض، پشتیبانی تم برای صفحه تنظیمات، و صفحه تنظیمات بازسازی.
رفع باگ‌ها و کرش های کلی.
در صورتی که شما اکنون در برنامه بتا عضو هستید می‌توانید این به روز رسانی را از طریق گوگل پلی استور دانلود کنید. در غیر این صورت باید منتظر انتشار نسخه پایدار این به روز رسانی باشید.