هم رسان: هیوندا فهرست قیمت مدل 2018 Elantra GT هاچ بک را اعلام کرد. این خودرو در مقایسه با مدل های قبلی خود دارای بدنه ای عریض تر و کم ارتفاع تر شده است و طراحی آن سبک و سیاقی اروپایی دارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، در پشت صندلی ها (صندوق عقب) نزدیک به 28 فوت مکعب فضای ذخیره سازی وجود دارد. این خودرو همچنین مجهز به چراغ های Vertical LED روز، تهویه هوای دو منطقه ای، چراغ های جلو LED و شارژ بی سیم گوشی است.

این خودرو همچنین از دستیار دیجیتالی الکسا (Blue Link) پشتیبانی می کند و می توان دمای خودرو را پیش از سوار شدن در آن تنظیم کرد. از تجهیزات و ویژگی های درون کابین این خودرو می توان به صفحه نمایش استاندارد 8 اینچی و سیستم سرگرمی اندروید آتو اشاره کرد.

مدل پایه Elantra GT با دنده دستی 6 سرعته به قیمت 19,350 دلار به فروش خواهد رسید. مدل دنده خودکار این برند نیز با کمی افزایش قیمت به قیمت 20,350 دلار به فروش می رسد. مدل Elantra GT Sport مجهز به دنده دستی 6 سرعته 23, 250 دلار قیمت خواهد داشت و اضافه شدن کلاچ دوگانه 7 سرعته خودکار قیمت این مدل را به 24,350 دلار افزایش خواهد داد. هر دو مدل اسپرت این خودرو مجهز به یک موتور 1.6 لیتری توربو GDI هستند، در حالی که مدل های پایه از یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر بهره می برند.

885 دلار به تمامی قیمت ها بابت هزینه حمل و نقل کالا اضافه می شود.