هم رسان: هوآوی آنر 8 با مشخصات یک گوشی میان رده در سال 2016 عرضه شد اما هوآوی با قاطعیت اعلام کرده به روز رسانی اندروید 8.0 اوروی برای این گوشی منتشر نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، این شرکت طی توئیتی اعلام کرده گوشی آنر 8 به دلیل محدودیت‌های سخت افزاری و نرم افزاری در فهرست دریافت به روز رسانی اندروید اوریو قرار نمی‌گیرد. این شرکت در توئیت خود نوشته است: «ما نگرانی‌ای شما را درک می‌کنیم. با این حال با کمال تأسف باید اعلام کنیم گوشی آنر 8 به دلیل محدودیت‌های سخت افزاری و نرم افزاری نمی‌تواند به اندروید 8.0 اوریو به روز رسانی شود. ما همیشه برای جلب رضایت مشتریانمان تلاش می‌کنیم و به داشتن شما افتخار می‌کنیم. از وضعیت پیش آمده بسیار متاسفیم.»

هوآوی آبان امسال اعلام کرد به دنبال ارائه این به روز رسانی در گوشی‌های آنر 8.0 هستند اما ظاهراً در نهایت موفق به انجام این کار نشده‌اند. بنابراین دارندگان این گوشی‌ها نمی‌تواند به صورت رسمی به این به روز رسانی دسترسی داشته باشند. برای دسترسی به این نسخه از اندروید می‌توانند با مراجعه به Android community به نسخه‌های غیر رسمی ROM مبتنی بر اندروید اوریو دسترسی داشته باشند.