هم رسان: هوآوی هفته گذشته از گوشی های هوآوی میت 10 و میت 10 پرو رونمایی کرد اما گوشی های جدید تنها محصولاتی نیستند که هوآوی از آن ها در چین رونمایی کرده است. در واقع هوآوی خیلی بی سرو صدا ساعت هوشمند Watch 2 Pro ر نیز در چین رونمایی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، هوآوی اکنون ساعت هوشمند Watch 2 Pro  را در چین عرضه کرده است. این ساعت هوشمند مجهز به سیم کارت eSIM است. معرفی این ساعت بسیار غافلگیر کننده بود چراکه هوآوی حتی در مراسم بین المللی مونیخ نیز اشاره ای به رونمایی این محصول نکرد.
در حال حاضر اطلاعات چندانی درباره ی مشخصات این ساعت در دسترس نیست با این حال گزارش ها حاکی است این ساعت دارای قابلیت مانتورینگ ضربان قلب، GPS، NFC است. این ساعت با پشتیبانی از سیم کارت eSIM از 4G/3G/2G پشتیبانی می کند.

Watch 2 Proمشخص نیست که این ساعت چه سیستم عاملی را اجرا می کند. با توجه به اینکه گوگل در چین خدماتی را ارئه نمی دهد. رابط کاربری این ساعت مشابه با اندروید ویر است اما احتملاً هیچ خدمات گوگلی را ارائه نمی دهد.
احتمال دارد هوآوی این ساعت را منحصراً در بازار چین عرضه کند. هوآوی هیچ صحبتی درباره ی عرضه ی جهانی این ساعت هوشمند نکرده است.
هوآوی فروش این ساعت را ه اکنون با قیمت 400 دلار در چین آغاز گرده است. گرچه امکان دارد این ساعت تنها در بازار چین عرضه شود اما عرضه ی این ساعت می تواند نوید این موضوع باشد که ساعت های هوشمند بعدی هوآوی از سیم کارت های eSIM پشتیبانی کنند.