هم رسان: هوآوی سری پرچمداران جدید P20 را اواخر ماه میلادی جاری رونمایی خواهد کرد و طبق شایعات ، گفته می شود حداقل یکی از این مدل ها مجهز به دوربین سه گانه خواهد بود. به تازگی رندر جدیدی از مدل هوآوی P20 در ویبو منتشر شده که یک دوربین سه گانه را در این گوشی نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، در این رندر گوشی منتسب به مدل هوآوی P20 با سه لنز مارک لایکا(Leica) در پنل پشتی گوشی و به همراه یک فلش دوگانه نشان داده شده است. همچنین در پنل جلوی این گوشی یک بریدگی در صفحه نمایش دیده می شود که محل قرارگیری دوربین و دیگر حسگرها خواهد بود.
شعار “See Mooore with AI” در این رندر همان شعاری است که هوآوی در دعوت نامه های خبری 27 مارس خود استفاده کرده است و اشاره به رونمایی یک گوشی با دوربین سه گانه دارد.

در برخی گزارش ها اشاره شده که این گوشی احتمالاً به همراه قابلیت پیشرفته هوش مصنوعی ارائه خواهد شد گرچه در حال حاضر اطلاعات بسیار کمی در این زمینه وجود دارد.
در حال حاضر تصاویر واقعی از هوآوی P20 و P20 Lite در سطح اینترنت منتشر شده است. گفته می شود مدل مجهز به دوربین سه گانه گوشی هوآوی P20 Pro خواهد بود و هنوز تصویر واقعی از آن در دسترس نیست.