هم رسان: به نظر می رسد می رسد در کنگره جهانی موبایل امسال شاهد رونمایی چند تبلت اندرویدی از سوی هوآوی باشیم.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، پیش از این در خبرها شنیدیم که هوآوی از تبلت جدید MediaPad M5 رونمایی خواهد کرد و حالا «Roland Quandt » اعلام کرده است که هوآوی سه مدل از این دستگاه را عرضه خواهد کرد.
طبق گزارش Quandt تبلت جدید MediaPad M5 در سه مدل ارائه خواهد شد که یکی از این مدل ها 8 اینچی و دارای 4 گیگابایت رم و 32 گیگابایت حافظه داخلی است و قیمت خرده فروشی مدل دارای وای فای آن 329 یورو و مدل LTE آن 380 یورو خواهد بود.

مشخصات تبلت های اندرویدی MediaPad M5 هوآوی منتشر شدمدل دیگر این تبلت 10 اینچی خواهد بود و با 4 گیگابایت رم و 32 گیگابایت حافظه داخلی در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت، مدل وای این تبلت 379 یورو و مدل LTE آن 420 یورو به فروش خواهد رسید. همچنین یک مدل پرو نیز برای این تبلت ارائه خواهد شد که 10 اینچی است و دارای 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی است . این مدل فقط از اینترنت LTE پشتیبانی می کند و به همراه آن یک قلم استایلوس M-Pen ارائه می گردد. قیمت این تبلت 520 یورو خواهد بود.
با رونمایی سه مدل جدید تبلت MediaPad M5 هوآوی در کنگره جهانی موبایل 2018 ، اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید…