هم رسان: هوآوی تا دو هفته دیگر از گوشی جدید خود رونمایی می کند. پیش بینی می شود این شرکت از سه مدل گوشی هوآوی میت 10 با نام های هوآوی میت 10، میت لایت و میت 10 پرو رونمایی کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، ایوان بلاس به تازگی رندر جدیدی از گوشی هوآوی میت 10 پرو را منتشر کرده است. در این رندر این گوشی مجهز به دوربین دوگانه است.
وی در گذشته گفته بود این نسخه از میت 10 مجهز به صفحه نمایش بدون حاشیه و نسبت تصویر 18:9 است و با دوربین دوگانه ارائه می شود.
دوربین دوگانه این گوشی شامل یک دوربین 12 مگاپیکسلی و یک دوربین 20 مگاپیکسل است. همچنین این گوشی دارای یک دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی نیز است. علاوه بر این موارد، انتظار می رود این گوشی دارای مشخصات رده بالایی باشد؛ از جمله پردازنده جدید کیرین هوآوی که دارای قابلیت های پیش فرض هوش مصنوعی است.

هوآوی میت 10هوآوی در تبلیغات گوشی میت 10 تمرکز ویژه ای به قابلیت های هوش مصنوعی این گوشی داشته است. تیزرهای تبلیغاتی که تاکنون برای این گوشی منتشر شده حاکی از این است که قابلیت های هوش مصنوعی این گوشی در مقایسه با رقیبانش بسیار بهتر است.
هوآوی در تیزر تبلیغاتی جدیدی که برای پرچمدار میت 10 منتشر کرده اشاره می کند این محصول یک گوشی نخواهد بود بلکه یک «دستگاه هوشمند» است. تا زمان رونمایی این گوشی و اطمینان از صحت این اطلاعات زمان زیادی باقی نمانده است. هوآوی گوشی جدید هوآوی میت 10 را به همراه نسخه های دیگر این گوشی در 24 مهر رونمایی خواهد کرد.