هم رسان: اخیرا ایسر از یک لپ تاپ مخصوص بازی جدید رونمایی کرده است که این لپ تاپ از هر نظر برای بازی خوب به نظر می رسد، اما لزوماً نمی توان گفت که این لپ تاپ قدرتمندترین لپ تاپ مخصوص بازی تا به حال است. به هر حال نکته مثبت این لپ تاپ قیمت مقرون به صرفه آن است، اما در صورتی که به دنبال قدرت هستید و قیمت برایتان اهمیتی ندارد، باید بگوییم که اچ پی محصولی جدید برای شما دارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، این شرکت اخیرا جدیدترین محصول خود را در حوزه لپ تاپ های مخصوص بازی با نام HP Omen X رونمایی کرده است. ویژگی که این لپ تاپ را در مقایسه با دیگر رقبا متمایز می کند این است که این لپ تاپ از یک پردازنده unlocked پشتیبانی می کند، این به این معناست که شما می توانید سرعت پردازنده را بیشتر از آن چیزی که در تبلیغات ذکر شده است، اورکلاک کنید.

در این لپ تاپ شاهد یک پردازنده Intel 7700HQ یا 7820K خواهیم بود و این لپ تاپ تا 32 گیگابایت رم را پشتیبانی می کند. این لپ تاپ با دو گزینه NVIDIA GeForce GTX 1080 و یا GTX 1070 ارائه خواهد شد و همچنین می تواند از دو NVMe SSD یک ترابایتی و یک HDD یک ترابایتی پشتیبانی کند. این لپ تاپ مجهز به چندین فن و لوله های گرمایی است تا وظیفه خنک سازی به خوبی انجام شود، که با توجه به صدای بلند و گوش خراش آن ایده خوبی به نظر می رسد.

اچ پی درباره قیمت این دستگاه می گوید که مدل مجهز به GTX 1070 با قیمت پایه 1199 به فروش خواهد رسید، این در حالی است که اگر بخواهید از بالاترین مشخصات و قطعات در این لپ تاپ استفاده کنید قیمت آن به 3,699 دلار خواهد رسید.