هم رسان: چیزی نمانده تا اینترنت اشیاء (IoT) به طور کامل پذیرفته و همه گیر شود، اما هنوز هم تعدادی از خطرات امنیتی، IoT را تهدید می‌کند. با وجود این، 81 درصد از شرکت‌های فعال در این زمینه می‌گویند تا سال 2017 قصد تولید دستگاه‌های بیشتری را دارند که از اینترنت اشیاء بهره می برد.


به گزارش هم رسان، تحقیقات متخصصان کاهش حملات DDoS (محرومیت از سرویس) شرکت Neustar، در یک اینفوگرافیک (داده نمایی یا ارائه اطلاعات از راه تصویر) ارائه شده و طبق آن، 76 درصد از سازمان‌ها در مقایسه با سال گذشته در حال سرمایه گذاری بیشتر بر روی روش‌های دفاعی در برابر حملات DDoS هستند. اما فقط 34 درصد از شرکت‌های تولید کننده دستگاه‌های اینترنت اشیاء بر روی امنیت این وسایل تمرکز دارند.

iot-security
سال گذشته، 81 درصد از شرکت‌های تولید کننده اینترنت اشیاء تحت تأثیر حملات DDoS قرار گرفتند و آمار نگران کننده تر این است که 42 درصد از این شرکت‌ها حتی متوجه این نوع از حملات نشده بودند تا اینکه یک شرکت شخص ثالث به آن‌ها اطلاع داده بود. شما می‌توانید جزئیات این تحقیقات را در اینفوگرافیک زیر به تفصیل مشاهده کنید. این تصویر نمایان گر ناامن بودن کلیه محصولات اینترنت اشیاء است.

منبع : Betanews