هم رسان: تا ساعتی دیگر جام جهانی 2018 در روسیه آغاز خواهد شد. علاقه مندان بسیاری از سراسر جهان به تماشای این بازی ها خواهند پرداخت. اما به دلیل مشغله های زیادی که این روزها با آن سر و کار داریم، ممکن است افراد زیادی نتوانند در ساعت های مشخص شده خود را به خانه رسیده و این بازی ها را تماشا کنند. در نتیجه شما می توانید این بازی ها را به صورت آنلاین از اینترنت تماشا کنید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از اندرویدآتوریتی، اما در برخی از کشورها پخش زنده ی این بازی ها از کانال های رایگان نمایش داده نمی شود. گاهی شما مجبور هستید هزینه ای را برای عضویت در یک شبکه پرداخت کنید، و ممکن است که نیازی به این کار نباشد. با استفاده از VPN می توانید جام جهانی را به صورت زنده و آنلاین از هر نقطه ای در کره ی زمین مشاهده کنید.

نحوه ی استفاده از VPN برای تماشای آنلاین جام جهانی
پخش کنندگان مسابقات در صورتی که در منطقه یا ناحیه ی مورد نظر آنها نباشید ، دسترسی شما به تماشای مسابقات را غیر ممکن می کنند. آنها هنگام بازدید شما از سایت آنها با دسترسی به آدرس IP شما متوجه می شوند که در منطقه ای ساکن هستید.
یکی از کارهایی که می توانید با استفاده از VPN انجام بدهید این است که که محل خود را تغییر داده و تظاهر کنید که در جای دیگری ساکن هستید. با استفاده از VPN داده های شما رمزگذاری می شود و پس از آن از طریق یکی از سرورهای VPN مسیر یابی می شود که میتواند در هر نقطه ای از دنیا باشد.
با استفاده از این نرم افزار می توانید از هر نقطه ای در دنیا به محتوای مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.
به عنوان مثال، تمامی بازی های جام جهانی به صورت زنده از دو شبکه ی تلویزیونی رایگان بریتانیا پخش می شود: BBC1 و ITV1 شما می توانید با استفاده از برنامه ی tvplayer به صورت آنلاین این مسابقات را از این کانال ها تماشا کنید.