هم رسان: اگر شما از کاربران فعال اینستاگرام هستید، باید یک راه برای آپلود تصاویر از یک رایانه / دسکتاپ در اینستاگرام پیدا کنید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، چندین روش وجود دارد که به شما اجازه می دهد عکس های مورد نظر خود را مستقیماً از روی دسکتاپ خود در اینستاگرام آپلود کنید. اما ابزارهای زیادی برای انجام این کار موجود نیست. در این مطلب بهترین روش های آپلود عکس از رایانه بر روی اینستاگرام را معرفی خواهیم کرد.

استفاده از نرم افزار Bluestacks
اگر به دنبال روشی صد در صد مؤثر و موفق هستید پیشنهاد می کنیم از نرم افزار Bluestacks استفاده کنید که بهترین روش برای این کار خواهد بود. Bluestacks یک شبیه ساز اندرویدی است. این نرم افزار عملکرد فوق العاده ای در بیشتر موارد و از جمله اجرای یک بازی اندرویدی بر روی رایانه و یا نصب اپلیکیشن واتس اپ در رایانه دارد.
شما می توانید از این برنامه برای نصب اپلیکیشن موبایلی اینستاگرام بر روی رایانه و آپلود عکس ها از حافظه آن استفاده کنید. با دنبال کردن مراحل زیر می توانید این پلتفرم را بر روی رایانه خود نصب کنید:
1. نرم افزار Bluestacks را از وب سایت رسمی آن دانلود و نصب کنید.
2. پس از نصب این برنامه، باید آن را اجرا کنید. پس از اتمام مرحله نصب، این برنامه به صورت خودکار شروع به بارگذاری می کند.
3. در این مرحله از شما خواسته می شود برای استفاده از Bluestacks به حساب Google خود وارد شوید. برای ادامه دسترسی به برنامه باید به حساب گوگل خود را وارد شوید.
4. پس از وارد شدن حالا صفحه App Center را مشاهده خواهید کرد. در صورتی که در برگه My Apps هستید، به برگه App Center بروید.

5. شما می توانید نوار جست وجو را در گوشه سمت راست پنجره Bluestacks مشاهده کنید. کلمه اینستاگرام را در کادر جستجو تایپ کنید و دکمه جست وجو را بزنید.

6.  Bluestacks برنامه اینستاگرام موجود در فروشگاه Google Play را پیدا خواهد کرد. با پذیرش مجوزها برنامه را نصب کنید. در نهایت با برگه My Apps روبرو خواهید شد که می توانید بارگذاری آیکون اپلیکیشن اینستاگرام را در آن ببینید.

7. پس از تکمیل دانلود، بر روی آن کلیک کنید تا برنامه اجرا شود. همان طور که در اینستاگرام موبایلی عمل می کنید، وارد برنامه شوید، یا به تازگی در آن ثبت نام کرده و شروع به استفاده از آن کنید. درست مانند نسخه موبایلی، شما می توانید گزینه آپلود کردن را نیز مشاهده نمایید.
در صورتی که هنوز نتوانسته اید گزینه آپلود را پیدا کنید مراحل زیر را دنبال کنید. با دنبال کردن مراحل زیر گزینه آپلود را بیابید:

1. در حین اجرای Instagram روی دکمه اضافه در پایین صفحه کلیک کنید.
2. همان طور که در شکل می بینید، یک صفحه گالری را مشاهده خواهید کرد که در آن باید بر روی فهرست کشویی که «گالری» بر روی قرار دارد، کلیک کنید.
3. پس از کلیک گزینه Other را ملاحظه خواهید کرد. فقط کافی است بر روی آن کلیک کنید تا ببینید جهت صفحه تغییر کرد. در صورت غیر قابل مشاهده بودن، میتوانید پنجره را بزرگتر کنید تا اندازه صفحه عریضتر شود.
4. اکنون بر روی آیکون منو کلیک کنید و سپس مانند تصویر زیر بر روی گزینه Pick from Windows کلیک کنید.