هم رسان: نسخه Hitman Game of the Year هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است. این نسخه شامل چهار مأموریت کمپین جدید، سلاح و لباس‌ها و چالش‌های جدید و همینطور باز تولید هدف‌های گریز (Elusive Targets) است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، برای آشنایی بیشتر با این نسخه تماشای تریلر زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. جزییات این نسخه شامل موارد زیر می‌شود:
تمامی مأموریت‌ها و مکان‌های فصل اول HITMAN
کمپین Patient Zero
سه قرارداد جدید با مضمون جدی
سه لباس جدید
سه سلاح جدید

علاوه بر عرضه نسخه Hitman GoTY، استدیو بازی ساز Io Interactive اعلام کرده نسخه جدید از hitman نیز در حال حاضر در حال توسعه است. «هاکان آبراک» مدیر عامل Io Interactive در این باره گفته است: «پنج ماه پیش، طی پستی اعلام کردم استدیو Io-Interactive از Square Enix جدا شده و دوباره به صورت مستقل فعالیت می‌کند. از آن زمان به بعد عمداً سکوت کردیم زیرا گروه ما به زمانی نیاز داشت تا بتواند تصمیم گیری درستی برای آینده این استدیو و اهداف آن داشته باشد. این اقدام بسیار سخت و چالش برانگیز بود اما در عین حال بسیار هیجان انگیز بود زیرا ما در حال تولید محتوایی برای استارت جدید با این استدیو مستقل بودیم.»
حالا به عنوان مأمور 47 آماده تبدیل شدن به یک قاتل حرفه‌ای شوید! به سراسر جهان سفر کنید و از مکان‌های عجیب و غریب دیدن کنید و هدف‌های خود را با هر روشی که می‌خواهید از بین ببرید از اسلحه‌های کاتانا و اسنایپر (تک تیرانداز) گرفته تا توپ گلف‌های منفجره و سس اسپاگتی مسموم و تاریخ گذشته.