هم رسان: هایسنس جدیدترین محصول خود را که یک تلویزیون لیزری 100 اینچی با کیفیت 4K است رونمایی کرد. این تلویزیون با قیمت 9999 دلار به فروش خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، تلویزیون لیزری 100 اینچی 4K مجهز به یک صفحه نمایش passive projection فوق باریک 100 اینچی است که برای نصب بر روی دیوار طراحی شده است. این تلویزیون به یک پرژکتور کوتاه برد مجهز شده که 8 میلیون پیکسل را بر روی صفحه نمایشگر می تاباند.
شرکت هایسنس ادعا می کند این صفحه در هر شرایط نوری به خوبی کار می کند، پروژکتور این تلویزیون لیزری با روشنایی 3000 لومن دارد که ظاهراً 20 هزار ساعت عمر خواهد داشت.

تلویزیون لیرزی هایسنس با توجه به فناوری لیزری فوق العاده و وضوح تصویر 4k Ultra HD به احتمال زیاد همان دستگاهی است که منتظر آن بودید. تلویزیون لیزری هایسنس به دلیل استفاده از سیستم صوتی harman/kardon®، تنظیم کننده تلویزیون، وای فای و اپلیکیشن های مختلف دستگاهی جالب توجه با یک قیمت بی نظیر است. این محصول جدید باعث شده تلویزیون های دیگر مورد توجه قرار نگیرند.
شما می توانید اطلاعات بیشتر درباره رونمایی از تلویزیون لیزری 100 اینچی 4K را از لینک های زیر مشاهده کنید، در حال حاضر این تلویزیون با قیمت 9999 دلار به فروش می رسد.