هم رسان: فصل هفتم سریال Game Of Thrones (تاج و تخت) مورد حملات سایبری قرار گرفت و برخی از اپیزودهای آن پیش از نمایش فیلم منتشر شد. شبکه HBO برای جلوگیری از تکرار این اتفاق این بار اقدامات امنیتی جدیدی را اتخاذ کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، فصل هشتم این سریال نسخه پایانی آن است و ده‌ها میلیون بیننده از سراسر جهان بی‌صبرانه منتظر پخش آن هستند. در گزارشی جدید جزییات اقدامات امنیتی که شبکه HBO برای جلوگیری از افشای این نسخه به کار گرفته است، منتشر شده است.
«نیکولای کاستر والدو» بازیگر نقش «جیمی لنیستر» اخیراً اعلام کرده شبکه HBO برای جلوگیری از افشای فصل هشتم سریال Game of Thrones چند قسمت پایانی را برای این فیلم در نظر گرفته است.

اقدامات امنیتی جدید HBO برای جلوگیری از انتشار فصل 8 سریال Game Of Thronesوی همچنین اشاره کرده در طول فصل‌های ابتدایی، کپی‌های فیلم نامه برای بازیگران پیش از فیلم برداری ارسال می‌شد. مدتی بعد HBO با به کارگیری یک اقدام امنیتی جدید، فیلم نامه‌ها را تنها به صورت فایل‌های دیجیتالی ارسال می‌کرد و در نهایت کار به جایی رسید که بازیگران تنها دیالوگ‌های خود را از طریق ایمیل تأیید شده دریافت می‌کردند.
«کاستر – والدو» می‌گوید اقدامات امنیتی برای نسخه پایانی این سریال بسیار شدیدتر از فصل‌های قبلی این سریال است. این حرکت شبکه HBO تا حدودی قابل پیش بینی بود با توجه به اینکه این شبکه باید به گونه‌ای از تکرار اتفاقی که برای فصل هفتم این سریال افتاد جلوگیری کند. HBO حتی متن فیلم نامه را هم در اختیار بازیگران قرار نمی‌دهد.
تمامی بازیگران در صحنه به یک جفت گوشی مجهز شده‌اند و دیالوگ‌ها به صورت خط به خط به آن‌ها داده می‌شود.