هم رسان: مایکروسافت بسیاری از برنامه های خود را برای اندروید نیز توسعه داده است. از جمله عنوان های محبوبی مانند: Skype، Word یا Outlook، برنامه های آزمایشی مانند Hyperlapse یا Microsoft Selfie.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از فون آرنا، آیا می دانستید مایکروسافت برخی از بازیه ای خود را نیز برای اندروید توسعه داده است؟ نسخه های ویندوزی این بازی ها تقریباً طرفداران زیادی دارد. شاید بهتر باشد از وجود نسخه اندرویدی این بازی ها نیز مطلع باشید. در ادامه این بازی ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

1. Microsoft Solitaire Collection

یکی از بهترین بازی های دهه 90 میلادی، به ویژه زمانی که هنوز رایانه ها به اینترنت متصل نشده بودند. مجموعه Microsoft Solitaire یک بازی کلاسیک رایانه ای است که از سال 1990 به تمامی نسخه های ویندوز اضافه شده است. نسخه اندرویدی این مجموعه شامل 5 بازی می شود: Spider، Klondike،Freecell،Tripeaks و Pyramid. نسخه اندرویدی Microsoft Solitaire Collection دارای چالش های روزانه است و از ایکس باکس لایو نیز پشتیبانی می کند. این بازی رایگان است اما دارای تبلیغات و خرید درون برنامه ای است.
دانلود: Microsoft Solitaire Collection
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
تبلیغات: دارد

2. Age of Empires:Castle Siege

Age of Empires یکی دیگر از بازی های رایانه ای کلاسیک است اما این بار دارای استراتژی است. Age of Empires:Castle Siege به شما اجازه می دهد امپراتوری بنا کرده و آن را گسترش دهید، در جنگ های تاریخی مبارزه کنید و از توانایی های قهرمانان حیرت آور بهره ببرید. تمامی این اتفاقات در یک داستان حماسی و ماجراجویانه در قرون وسطی اتفاق می افتد. در این بازی می توانید شهروندان مختلفی را تحت فرمان خود درآورید از جمله بریتانیایی ها، فرانک ها، شوالیه های تتونیک و بیزانس ها. به لطف پشتیبانی این بازی از ایکس باکس لایو، می توانید این بازی را در اندروید، آی او اس و دستگاه های ویندوزی از ادامه آن بازی کنید.
دانلود: Age of Empires:Castle Siege
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
تبلیغات: دارد

3. Wordament

مایکروسافت برای علاقه مندان به بازی های معمایی، Wordament را عرضه کرده که به طور کامل رایگان است. شما می توانید با هزاران بازیکن دیگر مسابقه دهید و مهارت های خود را به روش های مختلفی به آنها نشان دهید. بالاترین امتیاز را کسب کنید، طولانی ترین کلمات را پیدا کنید، بیشترین تعداد کلمات را بجویید و از دشمنان به ظاهر دوست خود بهتر باشید.
دانلود: Wordament
قیمت: رایگان
آیا تا به حال این بازی ها را در گوشی یا تبلت اندرویدی خود بازی کرده بودید؟ اگر پاسخ منفی است شاید بهتر باشد که آنها را امتحان کنید.