هم رسان: اپل اخیراً iOS 11.1 را منتشر کرده است. پیش از این گفته می شد این به روز رسانی عمر باتری آیفون را افزایش خواهد داد، به تازگی فیلمی منتشر شده که این موضوع را بررسی می کند. در این فیلم عمر باتری گوشی های آیفون 5S، آیفون 6، آیفون 6S و آیفون 7 بررسی شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، در این فیلم علاوه بر بررسی عملکرد باتری در آی او اس 11.1، عملکرد باتری با نسخه های قبلی این سیستم عامل نیز مقایسه شده است. در این فیلم عملکرد آی او اس 11.1 با عملکرد سیستم عامل های آی او اس 10.3.3، 11.01، 11.0.2 و 11.1 بتا مقایسه شده است.
در این بررسی هیچ گونه تغییر ویژه ای در عمر باتری گوشی ها دیده نمی شود. نمودار زیر عملکرد نسخه های مختلف سیستم عامل iOS در عمر باتری را نشان می دهد.

اپل به تازگی نسخه بتا iOS 11.2 را منتشر کرده که ویژگی های جدیدی را برای آیفون و آیپد به ارمغان می آورد؛ از جمله بهبود در عملکرد دستگاه اما مشخص نیست که آیا بهبودی در عمر باتری هم خواهد داشت یا خیر.
اگر شما خواننده عزیز دستگاه خود را به iOS 11.1 ارتقاء داده اید و تغییری را در عمر باتری دستگاه خود احساس کرده اید خوشحال می شویم با ارسال نظر ما را از این مسئله آگاه کنید.