هم رسان: Grand Theft Auto V ساخت استدیوی بازی سازی راک استار مدت هاست در بازار است اما هنوز هم بازیکنانی هستند که با علاقه این بازی را انجام می دهند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، اگر شما هم یکی از آن دست از بازیکنان علاقه مند به GTA V هستید، حتماً با شنیدن این خبر که راک استار اخیراً یک بسته DLC برای این بازی منتشر کرده خوشحال خواهید شد.
این DLC با نام Criminal Enterprise Starter Pack مخصوص افرادی است که به بازی GTA Online علاقه دارند، این بسته در اصل یک نسخه آنلاین و چندنفره از این بازی محبوب است. راک استار در این خصوص می گوید: «اگر در بازی Grand Theft Auto Online تازه کار هستید، بسته Criminal Enterprise Starter Pack سریعترین روش برای شما است تا این بازی مهیج را شروع کنید. در این بسته می توانید به مجموعه بسیار وسیعی از محتواهای رایج و هیجان انگیز در بازی GTA Online از جمله دارایی ها، کسب و کارها، سلاح ها، خودروها و بقیه موارد دسترسی داشته باشید.»

راک استار اضافه می کند: «شما می توانید معاملات تجاری از دفتر Maze Bank West Executive Office خود راه بیندازید، از Paleto Forest Bunker زیرزمینی خود دنبال فناوری اسلحه های قدرتمند باشید و یا با ماشین های مختلف خود از جمله Supercar، Motorcycle ها و Dune FAV مسلح شده و غیره خیابان ها را بگردید.»
بازیکنان همچنین در بازی یک میلیون دلار به همراه اسلحه های قدرتمند دریافت می ­کنند که همگی آنها به بازی کنان تازه وارد کمک می کند تا در این بازی زودتر راه بیفتند. این DLC با قیمت 39.99 دلار عرضه شده که تا حدودی گران قیمت است، اما در صورتی که فکر می کنید ارزش سرگرم شدنتان را دارد می توانید هر چه زودتر آن را خریداری کنید.