هم رسان: دو هفته آینده محتواهای جدیدی برای بازی Gran Turismo Sport منتشر خواهد شد. اولین به روزرسانی این بازی یک پچ 1.06 است که فردا در تاریخ 6 آذر منتشر خواهد شد و امکان دسترسی به خودروهای جدید، حالت آفلاین GT League و غیره را برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، علاوه بر این، 12 خودروی جدید دیگر نیز طی یک به روز رسانی رایگان در ماه آینده به این بازی اضافه خواهد شد. توسعه دهندگان این بازی در نظر دارند از حالا تا اسفندماه حدود 50 خودروی جدید را به بازی Gran Turismo Sport اضافه کنند.
– مزدا- RX-7 Spirit R Type A (FD)
– نیسان-Skyline GT-R V・spec II (R32)
– نیسان- Skyline GT-R V・spec II Nür (R34)
– فورد- F-150 SVT Raptor
– لامبورگینی – Countach LP400
– فراری – F40
– فراری – Enzo Ferrari
– KTM –X-BOW R
– سوزوکی- Swift Sport
– فولکس واگن- Samba Bus Type 2 (T1)
– کانسپت های کریس هولستروم – 1967 Chevy Nova
– شورلت – Corvette Stingray Convertible (C3)

سونی درمورد این به روز رسانی توضیح بیشتری داده و می‌گوید: «ما به عنوان بخشی از به روزرسانی رایگان ماه آذر، حالت تک نفره کاملاً جدیدی به نام “GT League” را معرفی کرده‌ایم. طبق حالت قبلی “GT mode” در نسخه‌های قبلی، بازیکنان اکنون می‌توانند در سطح‌های مختلف مبتدی وحرفه­ای، سری مسابقات جام حذفی را انجام دهند و حتی در مسابقات استقامت نیز شرکت کنند. ما مسابقات بیشتری را در سال 2018 به این لیگ اضافه خواهیم کرد. علاوه بر خودروهای جدید، در پچی که 6 آذر منتشر خواهد شد می‌توانید حالت‌های Livery Editor، Scapes و Campaign را به صورت آفلاین بازی کنید البته همچنان برای ذخیره بازی به اینترنت نیاز دارید. همچنین تنظیمات مختلفی برای تعادل گیم پلی بازی نیز در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد.»