هم رسان: کاربران دوربین های اکشن GoPro 5 و GoPro Hero 6 که عمر باطری داخلی این دوربین ها برای نیازهایشان کافی نیست، با دیدن کیت باطری خارجی که مخصوص هر دو نسل از دوربین های GoPro 5 و GoPro Hero 6 طراحی شده است به وجد خواهند آمد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، این کیت باطری به صورت خاص برای مجموعه دوربین های GoPro طراحی شده است. این کیت در حال حاضر در کیک استارتر قرار گرفته است تا با جمع آوری سرمایه اولیه به تولید برسد، انتظار می رود که فروش این بسته طی نوامبر 2017 انجام پذیرد.
سازنده کیت باطری خارجی X~PWR-H5 درباره منبع الهام و طراحی این کیت این طور توضیح می دهد:
دوربین های اکشن نسل GoPro HERO به کم بودن عمر باطری معروف شده اند. این به خاطر اندازه کوچک دوربین است. تا پیش از معرفی منبع تغذیه خارجی 3BR Powersports X~PWR برای دوربین های HERO3، HERO3+ و HERO4، تنها راه حل یک باطری کمکی بسیار بزرگ بود که به پشت دوربین متصل می شد.


X~PWR یک موفقیت بدیهی است و از محبوب ترین محصولات در تاریخ 3BR Powersports به حساب می آید. با توجه به امکان شارژ X~PWR از هر نوع منبع تغذیه یو اس بی، کاربران می توانند از باطری های کمکی کوچک تا مبدل های AC USB در وسایل نقلیه برای شارژ کردن این کیت استفاده کنند.
در حال حاضر با معرفی دوربین های HERO5 و HERO6، باید به اطلاع علاقمندان برسانیم که این کیت باطری از این دروبین های جدید نیز پشتیبانی می کند و دیگر نیازی به نگرانی درباره تمام شدن باطری نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره X~PWR-H5 شما را به تماشای فیلم زیر دعوت می کنیم.