هم رسان: گوشی های پیکسل گوگل کاربران زیادی را تحت تاثیر قرار داده است، اما فروش وحشتناک آنها به اندازه شهرت و معروفیت زیاد آنها نبوده است. پس از یک سال از اولین گوشی پیکسل، گوشی پیسکل 2 رونمایی شد، بنابران می توان این طور نتیجه گیری کرد که گوشی پیکسل 3 تقریبا در زمان مشابه و همین شروع پاییز به بازار خواهد آمد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از انگجت، در حال حاضر شایعاتی درباره گوشی جدید این غول تکنولوژی منتشر شده است. طبق منابع بلومبرگ، این احتمال وجود دارد که این بار هم یک نسخه استاندارد و یک نسخه ایکس ال از این گوشی به بازار عرضه شود، که نسخه بزرگتر آن دارای یک صفحه نمایش لبه تا لبه و یک بریدگی در بالای صفحه است.
گفته می شود گوشی پیکسل 3 کوچکتر صفحه نمایش بدون لبه یا بریدگی مورد نظر را نخواهد داشت. گوشی ایکس ال دارای دو لنز دوربین در قسمت بریدگی صفحه نمایش است و در لبه پایینی آن اسپیکرها قرار گرفته اند. هر دو نسخه این گوشی دارای یک دوربین پشتی هستند و از افکت پس زمینه تار شده profile آیفون تقلید می کنند. این گوشی ها در ماه اکتبر عرضه خواهند شد، در حالیکه ورایزن اپراتور اختصاصی این گوشی ها در آمریکا خواهد بود.

جزئیات دیگر درباره این گوشی ها نیز بسیار جالب توجه است. منابع اشاره می کنند که شرکت گوگل درباره ساخت این گوشی ها با همکاری Foxconn که هنوز هم گوشی های آیفون را تولید می کند، صحبت هایی داشته است. به علاوه، به نظر می رسد بعضی از ویژگی هایی که گوگل در ماه ژانویه از اچ تی سی یاد گرفته است را در بخش نرم افزاری و سخت افراری گوشی پیکسل 3 استفاده کرده است که به نظر می رسد یک تغییر موضع شدید است. همچنین شرکت در حال کار بر روی یک سیستم عامل اندروید ارتقاء یافته همراه با قابلیت های هوش مصنوعی بیشتر و گسترده تر است که ممکن است در اوایل سال آینده عرضه شوند.