هم رسان: پیش از این شایعات حاکی از این بودند که گوگل ویژگی های جدید و یک نمای جدید به جیمیل اضافه خواهد کرد. و حالا این به روزرسانی به طور رسمی معرفی شده است و گوگل اطلاعات زیادی درباره موارد موجود در این به روزرسانی اعلام کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، نسخه جدید جیمیل دارای طراحی جدید و مجموعه از قابلیت های جدید است که به شما کمک می کند تا بیشترین استفاده را از جیمیل داشته باشید.
همه ما می دانیم که ایمیل یکی موارد لازم برای بیشتر افراد است. ما از ایمیل برای ایجاد ارتباط با همکاران و دوستان استفاده می کنیم، آخرین اخبار را دنبال می کنیم، کارهای خانه و محل کار مان را مدیریت می کنیم و به زبان ساده بدون آن بدون شک زندگی سخت می شود. امروز قصد داریم پیشرفت های اصلی جیمیل را معرفی کنیم که مسلما کمک زیادی به کاربران خواهند کرد. در اینجا نشان می دهیم که جیمیل چه قابلیت های جدید در صندوق ورودی به کاربران ارائه می دهد.

نمای جدید گوگل به کاربران امکان کارهای بیشتری را می دهد. در این به روزرسانی برای مشاهده پیوست ها دیگر نیازی به باز کردن و اسکرول کردن پیام های طولانی ندارید، با استفاده از دکمه جدید snooze می توانید ایمیل هایی که هم اکنون نمی توانید آنها را مشاهده کنید به تعویق بیاندازید و می توانید به اپلیکیشن های پر کاربرد مانند Calendar، Tasks و Keep به راحتی دسترسی داشته باشید.
این قابلیت های جدید از امروز در جیمیل اعمال شده است و قابلیت های بیشتری در هفته های آینده به جیمیل اضافه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نسخه جدید جیمیل می توانید به سایت گوگل بروید.