هم رسان: همه آدم‌ها از شنیدن یک داستان خوب لذت می‌برند اما روش ارائه این داستان از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، بعضی‌ها داستان‌های تصویری را دوست دارند، بعضی‌ها خواندن کتاب را ترجیح می‌دهند و بعضی‌ها هم به کتاب‌های صوتی گوش می‌دهند. به همین دلیل کتاب‌های صوتی توسعه یافته‌اند. این کتاب‌ها به افراد اجازه می‌دهد تا از شنیدن کتاب در زمان مسافرت، در هنگام رانندگی و یا در هر زمانی که امکان خواندن ندارند، لذت برند.
اگر شما هم از آن دسته افراد علاقه‌مند به کتاب‌های صوتی هستید، احتمالاً می‌دانید لزوماً نسخه صوتی از تمامی کتاب‌ها وجود ندارد، اما خبر خوب این است که گوگل کمک می‌کند تا به راحتی از وجود یا عدم وجود کتاب‌های صوتی مورد نظر خود مطلع شوید. گوگل تغییراتی برای موتور جست و جوی خود معرفی کرده و اکنون این موتور جست و جو از کتاب‌های صوتی پشتیبانی می‌کند.

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، وقتی برای یافتن کتابی در Google جست و جو می‌کنید، جاهایی را که می‌توانید فرمت الکترونیکی کتاب مورد نظر خود را پیدا کنید و همچنین جاهایی که می‌توانید فرمت صوتی آن را در صورت وجود پیدا کنید را به صورت فهرست شده مشاهده خواهید کرد. اگرچه شما می‌توانید کتاب‌های صوتی را به صورت جداگانه جست و جو کنید، اما این قابلیت به شما کمک می‌کند تا اطلاعات موجود در کارت‌ها را برای راحت‌تر کردن مشاهده آن‌ها یکی کنید.
اگر به کتاب‌های صوتی علاقه دارید و به دنبال آن‌ها هستید، این به روزرسانی به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر آن‌ها را پیدا کنید.