هم رسان: همانطور که می دانید گوشی هوشمند جدید Google pixel 3 و همچنین google Home Hub معرفی شده اند ، شرکت گوگل همچنین یک تبلت جدید نیز معرفی نموده است، تبلت Google Pixel Slate .


تبلت جدید Google Pixel Slate از سیستم عامل Chrome OS به جای سیستم عامل اندروید استفاده می نماید و از گزینه انتخابی صفحه کلید قابل اتصال و قلم استایلوس برخوردار است که این گزینه ها قیمت پایه این تبلت را افزایش می دهد.
تبلت Pixel Slate  به دلیل مرکز ثقل متعادل احساس بسیار خوبی وقتی در دست می گیرید به شما منتقل می کند، لبه های گرد و شیشه منحنی 2.5D این تبلت بسیار جذاب می باشد. این تبلت فقط 7 میلی متر ضخامت دارد و صفحه نمایش این دستگاه تقریبا تمام جلوی دستگاه را پوشش می دهد، تبلت Pixel Slate برای رسیدن به حداکثر اهمیتی که شما نیاز دارید طراحی شده است.


این تبلت دارای صفحه نمایش 12.3 اینچی Molecular Display می باشد و از سری پردازنده های Intel Celeron سری 8  اینتل Core i7 بهره می برد. میزان رم این تبلت از 4GB تا 16GB بسته به نیاز شما تغییر می نماید و حافظه ذخیره سازی از 32GB تا 256GB می باشد، همچنین بر روی این تبلت یک دوربین 8 مگاپیکسلی به همراه یک باتری 48Wh استفاده شده است.


قیمت این تبلت از 599 دلار آغاز می شود و برای صفحه کلید Pixel Slate Keyboard مبلغ 199 دلار و برای قلم Pixelbook مبلغ 99 دلار می بایست اضافه تر پرداخت نمایید.