هم رسان: گوگل در مراسم خبری روز دوازدهم مهرماه علاوه بر رونمایی از گوشی های پیکسل 2 و Pixelbook، از هدفون های بی سیم جدید Pixel Buds نیز رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، هدفون های Pixel Buds چیزی فراتر از یک هدفون بی سیم هستند. این هدفون ها با دستیار دیجیتالی گوگل (Google Assistant) ارائه می شوند و قادرند 40 زبان زنده دینا را ترجمه کنند.

هدفون های Pixel Buds حتی می توانند با استفاده از گوگل ترنسلیت (Google Translate) گوشی پیکسل با گفتن یک جمله به یک زبان ترجمه آن را به زبان دیگر بشنود. این قابلیت درست مثل این می ماند که یک مترجم را همراه خود داشته باشید. به عنوان مثال فرض کنید به یک رستوران در ایتالیا رفته اید و می خواهید پاستای مورد علاقه خود را سفارش دهید. تنها کاری که لازم انجام دهید این است که دست خود را روی ایرباد سمت راست نگه دارید و بگویید «به من کمک کن ایتالیایی صحبت کنم.» بعد از آن ترجمه جمله های شما به زبان ایتالیایی از بلندگوهای گوشی پیکسل شما با صدای بلند پخش می شود. و زمانی که گارسون به زبان ایتالیایی پاسخ شما را می دهد شما ترجمه آن را در هدفون های Pixel Buds. می شنوید. اگر طرفدار غذاهای فرانسوی یا سوشی هستید نگران نباشید چون این هدفون از 40 زبان زنده دنیا پشتیبانی می کند و میتواند زبان ایتالیایی و ژاپنی را نیز ترجمه کند.

گوگل عرضه هدفون های بی سیم Pixel Buds را آبان ماه آغاز می کند اما علاقه مندان به خرید این هدفون می توانند همین حالا آن را سفارش دهند. این هدفون همانند گوشی پیکسل 2 با رنگ های مشکی، سفید و آبی به فروش می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هدفون های جدید Pixel Buds گوگل می توانید به وب سایت رسمی گوگل مراجعه فرمایید.