هم رسان: پس از رونمایی رسمی از هدفون Google Pixel Buds و همچنین گوشی‌های هوشمند گوگل پیکسل جدید و قطعات دیگر، گوگل اکنون فروش هدفون‌های خود را با قیمت 159 دلار یا 159 پوند شروع کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، شما می‌توانید از عکس‌های موجود ببینید که Google Pixel Buds از طریق یک کابل متصل شده است و یک قاب شارژ نیز همراه آن وجود دارد. خود اییربادها به یک باطری 120 میلی آمپرساعتی و قاب هم به یک باطری 620 میلی آمپر ساعتی مجهز شده است. تنها با یک بار شارژ Google Pixel Buds می‌توان 5 ساعت با آن به فایل‌های صوتی گوش داد و با استفاده از بسته باطری می‌توان آن را تا 24 ساعت شارژ کرد. در حال حاضر می‌توان هدفون جدید Google Pixel Buds را خریداری کرد و توزیع آن بین افرادی که پیش از این سفارش داده‌اند شروع شده است.

حسگرهای موجود در این ایرباد شامل یک شتاب سنج، میکروفن و تاچ پد خازنی است و گوگل یک کابل شارژ USB-C به USB-A برای شارژ این دستگاه در نظر گرفته است. ویژگی‌های Google Pixel Buds:

• طراحی شده برای گوش دادن به صداهای با کیفیت و قرار گرفتن راحت در داخل گوش
• ترجمه در لحظه با کمک Google Translate برای فعال کردن Google Assistant در گوشی پیکسل خودتان کافی ایرباد سمت راست را لمس کرده و نگه دارید.
شما می‌توانید با قرار دادن ایرباد در قاب کوچک خود آن‌ها را شارژ کنید و به مدت 5 ساعت از آن‌ها استفاده کنید و یا این که از چند گزینه موجود برای شارژ استفاده کنید و عمر آن را تا 24 ساعت افزایش دهید.
• دسترسی سریع به آهنگ‌ها، پیام‌ها و غیره. برای دسترسی به دستیار گوگل کافی است اییرباد سمت راست را لمس کرده و نگه دارید.
• تمرکز بر روی صدای شما و فیلتر کردن سر و صدای محیط
برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید این اییرباد از طریق لینک زیر به Google Store مراجعه کنید.