هم رسان: در چند روز گذشته شاهد یک فیلم از آیفون ایکس (آیفون 10) در مقابل گوگل پیکسل 2 بودیم، این گوشی‌ها مجهز به بهترین دوربین‌های گوشی‌های هوشمند موجود در بازار هستند. در آزمایش‌های اخیر DXoMark، گوشی پیکسل 2 به امتیاز 98 دست یافته است و گوشی آیفون ایکس هم با دریافت امتیاز 97 در مکان دوم قرار گرفت. این دو گوشی از نظر عملکرد دوربین بهترین گوشی‌های موجود در بازار هستند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، در اینجا ما ویدئویی داریم که نشان می‌دهد این دو گوشی در کنار هم در حال ضبط فیلم هستند. پیش از این گوگل جزئیاتی درباره نحوه عملکرد سیستم لرزش گیری تصاویر در دوربین گوشی پیکسل 2 اعلام کرده بود. این فیلم حاضر همچنین شامل تصاویری است که با این گوشی‌ها گرفته شده‌اند.

همانطور که در این فیلم می‌توانید ببینید هر دوی این گوشی‌ها عملکرد فوق العاده ای در زمینه عکسبرداری و فیلم برداری دارند، با این حال به نظر می‌رسد عکس‌ها و فیلم‌های گوشی پیکسل تا حدودی بهتر از آیفون ایکس است. اما در نهایت باید بگوییم هر دوی این دستگاه‌ها قادر به خلق فیلم‌ها و عکس‌های فوق العاده ای هستند.
جای هیچ تعجب یست که این گوشی‌ها در آزمایش‌های عکس برداری و فیلم‌برداری DXoMark بیشترین امتیاز را به دست آورده‌اند. کیفیت عکس‌ها و ویدئوهای گرفته شده با این دستگاه‌ها واقعاً چشمگیر و فوق العاده است.