هم رسان: تاکنون بالاترین امتیاز ثبت شده در DxOMark امتیاز 94 متعلق به دو گوشی آیفون 8 پلاس و گلکسی نوت 8 بود. اکنون کارشناسان DxOMark گوشی جدید گوگل پیکسل 2 را آزمایش کرده‌اند و این گوشی موفق شده با ثبت امتیاز بالاتر هر دو گوشی را پشت سر بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز ، گوگل پیکسل 2 در آزمایش‌های مختلف DxOmark موفق به دریافت امتیاز 98 شده است. این امتیاز بالاترین عددی است که تاکنون به یک گوشی هوشمند داده‌شده و از این رو اکنون گوشی گوگل پیکسل 2 در صدر قرار دارد.

گوگل پیکسل 2 - کیفیت دوربین در نور روزگوشی گوگل پیکسل 2 بهترین عملکرد دوربین را در دستگاه‌های موبایلی دارد و در آزمایش‌ها در مجموع 98 امتیاز را کسب کرده است. جالب است که این گوشی تمامی این عملکردها را تنها با یک دوربین مدیریت می‌کند. این گوشی در طبق بندی‌های عکاسی و فیلم برداری معمول امتیاز بالاتری از گوشی‌های آیفون 8 پلاس و گلکسی نوت 8 دریافت کرد اما در رده بندی‌های زوم و بوکه امتیاز کمتری را ثبت کرده است.

گوگل پیکسل 2 - کیفیت دوربین در نور روزشما می‌توانید جزییات کامل تست گوگل پیکسل 2 به اضافه چند نمونه عکس مقایسه ای را در اینجا مشاهده کنید.

گوگل پیکسل 2 - کیفیت دوربین بوکهگوگل پیکسل 2 - کیفیت رنگ دوربینگوگل پیکسل 2