… داشته باشند. این به این معناست که کاربران می توانند از Apple Pay برای راحت تر شدن خرید های اینترنتی استفاده کنند، البته این در صورتی است که وب سایت از این قابلیت پشتیبانی کند. اما خبر خوب این است که حتی اگر شما کاربر Apple Pay نیستید اما از Google Pay استفاده می کنید، هم اکنون این قابلیت در دسترس شما نیز قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، در بیانیه ای در وبلاگ گوگل این طور آمده است:” ما راه اندازی Google Pay را بر روی وب و آی او اس شروع کرده ایم، این به این معناست که در هنگام خرید در مرورگرهایی نظیر کروم، سافاری و فایرفاکس می توانید این گزینه را مشاهده نمایید و اصلا مهم نیست که از چه دستگاهی آنلاین شده اید. همچنین اگر یک کارت را در Google Pay بر روی Pixelbook تان ذخیره کرده باشید، می توانید از آن بر روی وب دستگاه دیگر مانند یک آیفون نیز استفاده کنید.”

Google Pay برای دستگاه های وبی و آی او اس رونمایی شدطبق بیانیه گوگل نه تنها Google Pay بر روی وب قابل دسترس است، بلکه کاربران آی او اس هم می توانند از آن استفاده کنند. این یک اقدام جالب توجه است، چرا که به نظر می رسد گوگل تلاش می کند تا بخشی از سهام بازار اپل را به چنگ آورد، که در صورتی که Google Pay در کشور شما وجود داشته باشد و امکان استفاده از Apple Pay فراهم نباشد، موفق به این کار خواهد شد.
این تغییرات در حال انجام است و در صورتی که کشور محل زندگی تان از Google Pay پشتیبانی کند، می توانید به زودی از آن استفاده کنید.